Navštívení nové svazkové školy: Inspirace z Ondřejova

9. 10. 2023

Ve čtvrtek 5. října zástupci DSO Tišnovsko, p. Jedličková a Ing. Arch. Boris Hladký, navštívili výstavbu nové svazkové základní školy v Ondřejově v Praze - východ.

Celých šest let trvala pečlivá příprava projektu, než byla v roce 2022 zahájena realizace výstavby nového vzdělávacího komplexu, a to s podporou programu MŠMT určeného pro výstavbu svazkových škol.

Momentálně již probíhají finální práce na fasádě budovy školy a vnitřní práce. Příští rok se začne s vybavováním školních prostor.

Předpokládané otevření je plánované s novým školním rokem 2024/2025.

DSO Tišnovsko děkuje předsedovi DSO Svazkové školy Ondřejov Ing. Zamyslickému a projektovému manažerovi Ing. Lukáši Bernardovi za jejich čas, konstruktivní rady a trpělivost při odpovídání na všechny dotazy.

Držíme palce pro úspěšné ukončení výstavby krásné základní školy a věříme, že i my za pár let budeme otevírat novou školu na Tišnovsku.